Hikaye

    Horadrimin son üyesi olan Deckart Cain üzüntü içinde Tristramda Soulstoneun yeraltındaki mezara gömüldüğünü bilen tek kişi idi. Yalnızca bir tek Deckart Cain crimson Stone (kızıl taş) ve bu taşın içinde esir ettiği güç hakkındaki gerçeği biliyordu. Beklide bu gerçeği anlatmış olsaydı, küçük sessiz kasaba korunabilir, hatta bu korkunç olaylar meydana gelmeyebilirdi. Gerçekte Soulstoneun gücüne ilk yem olan Baş Piskopos Lazarus idi. Zakarum Kilisesinin bir elçisi olarak gönderilmişti. Işığın gücü ile kutsanmış olduğuna inanılan bu elçiden yapabileceği hainlikleri kanıtlandığı halde kimse şüphelenmemişti. Manastırın altındaki labirentin içinde crimson stoneu keşif eden ve bu taşı paramparça edende oydu....          >>                                                                      
                                                  
                                                                                         

Başlangıç Bilgileri

Oyun içinde karşılaşacağınız standart bilgiler.>>

 

Ulaşım Noktası

Geçiş Kapısı

Kasa

Büyük Mavi Kitap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.
These terms and all related materials, logos, and images are copyright © Blizzard Entertainment. This site is in no way associated with or endorsed by Blizzard Entertainment®.